ДИМАНА
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ДИМАНА

ФОРУМЪТ НА ДИМАНА
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ВАЖНО

Go down 
+2
crazy_mishlence
Admin
6 posters
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 14
Registration date : 22.08.2007

ВАЖНО Empty
ПисанеЗаглавие: ВАЖНО   ВАЖНО Icon_minitime22/8/2007, 11:04

Exclamation Всички които искат да споделят своите мнения за Димана могат да го правят тук!Ако имате идея за нови теми пишете на Л.С.
Използването на нецензурни изказвания и непремерени думи, както и непотвърдени информации относно Димана , тук е забранено и авторите на подобни ще бъдат блокирвани!
Скоро се надяваме че и самата Димана ще се регистрира тук и ще може да ви отговаря когато и е възможно разбира се!
Официалният фен сайт на Димана е на адрес http://www.dimana-fan.hit.bg надяваме се скоро да има голям интерес както към форума така и към сайта!
Поздрави на всички и приятни мигове във форума и сайта! king
Върнете се в началото Go down
https://dimana.bulgarianforum.net
crazy_mishlence
USER
USER



Брой мнения : 6
Registration date : 22.09.2007

ВАЖНО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО   ВАЖНО Icon_minitime22/9/2007, 18:47

Мисля,че Димана е едно сериозно и много амбициозно момиче и определено знае какво иска от живота.Харесват ми много нейни песни и се надявам да създава все повече и повече хитове,и дано скоро ни посети тук. Smile


Последната промяна е направена от на 29/9/2007, 19:37; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
mirenceto
USER
USER
mirenceto


Брой мнения : 2
Age : 32
Registration date : 22.09.2007

ВАЖНО Empty
ПисанеЗаглавие: :)   ВАЖНО Icon_minitime22/9/2007, 19:00

Nqma smisul da kazvam kakvo e mnenieto mi za Dimana,koito iskam da go znae-ve4e go znae!

Iskam da kaja samo na tozi,koito e napravil tozi sait i forum da se zamisli dali e redno da slaga mp3-ki na pesnite na Dimana!? Mad Klipove razbiram,ama celite pesni...

Ne iskam da obijdam nikoi,prosto tova e mnenieto mi. Wink
Върнете се в началото Go down
GlEzEnAtA_GlEdAnAtA
USER
USER
GlEzEnAtA_GlEdAnAtA


Брой мнения : 5
Age : 33
Registration date : 22.09.2007

ВАЖНО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО   ВАЖНО Icon_minitime22/9/2007, 19:34

mirenceto написа:
Nqma smisul da kazvam kakvo e mnenieto mi za Dimana,koito iskam da go znae-ve4e go znae!

Iskam da kaja samo na tozi,koito e napravil tozi sait i forum da se zamisli dali e redno da slaga mp3-ki na pesnite na Dimana!? Mad Klipove razbiram,ama celite pesni...pulna izlagaciq e tova! Evil or Very Mad

Ne iskam da obijdam nikoi,prosto tova e mnenieto mi. Wink

подкрепям това мнение,че не трябва да има линкове към песните на Димана!!!Това е пиратство,а все пак това е официален сайт на певицата.
А доколкото мнението ми за нея-мисля,че е най-добрата сред новите попълнения в редиците на Пайнер.Според мен лично тя е певицата с най-добър дебютен албум-в него няма слаба песен,всички са ми любими-наистина са страхотни flower Също така мисля,че пее страхотно и с много чувство.
Върнете се в началото Go down
koko34
USER
USER
koko34


Брой мнения : 2
Age : 30
Location : Sofia
Registration date : 22.09.2007

ВАЖНО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО   ВАЖНО Icon_minitime22/9/2007, 20:12

GlEzEnAtA_GlEdAnAtA написа:
mirenceto написа:
Nqma smisul da kazvam kakvo e mnenieto mi za Dimana,koito iskam da go znae-ve4e go znae!

Iskam da kaja samo na tozi,koito e napravil tozi sait i forum da se zamisli dali e redno da slaga mp3-ki na pesnite na Dimana!? Mad Klipove razbiram,ama celite pesni...pulna izlagaciq e tova! Evil or Very Mad

Ne iskam da obijdam nikoi,prosto tova e mnenieto mi. Wink

подкрепям това мнение,че не трябва да има линкове към песните на Димана!!!Това е пиратство,а все пак това е официален сайт на певицата.
А доколкото мнението ми за нея-мисля,че е най-добрата сред новите попълнения в редиците на Пайнер.Според мен лично тя е певицата с най-добър дебютен албум-в него няма слаба песен,всички са ми любими-наистина са страхотни flower Също така мисля,че пее страхотно и с много чувство.

Az pak ne podkrepiam takiva raboti!za6toto predstavete si 4e ima hora koito ne mogat da si pozvolia da si zakupiat diska ili kasetata na Dimana!Tezi hora kakvo 6te praviat!DO VSI4KI KOITO SA PRAVILI SAITA:
Bravo na vas!Vie ste se spavili velikolepno!To4no taka se pravi.Molia vi ne mahaite MP3-kite 6te bade naistina zle!Znam 4e si razbirate ot rabotata i zatova vi savetvam!Dimana vinagi 6te bade super pevica!DIMANA - OBI4AME TE(nai ve4e az)!!! Embarassed I love you Smile
Върнете се в началото Go down
van4eto_9111
USER
USER
van4eto_9111


Брой мнения : 3
Age : 32
Registration date : 23.09.2007

ВАЖНО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО   ВАЖНО Icon_minitime23/9/2007, 20:46

Аз също съм съгласна и подкрепям мненията ви! надявам се Димана да ни посети скоро! за да се доближим още повече до това сладко момиче с ангелски глас! flower
Върнете се в началото Go down
van4eto_9111
USER
USER
van4eto_9111


Брой мнения : 3
Age : 32
Registration date : 23.09.2007

ВАЖНО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО   ВАЖНО Icon_minitime23/9/2007, 20:47

Аз също съм съгласна и подкрепям мненията ви! надявам се Димана да ни посети скоро! за да се доближим още повече до това сладко момиче с ангелски глас! flower
Върнете се в началото Go down
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 14
Registration date : 22.08.2007

ВАЖНО Empty
ПисанеЗаглавие: Здравейте на всички   ВАЖНО Icon_minitime24/9/2007, 09:42

По повод линковете в сайта за свободно ползване на песните на Димана искаме да уточним че всичко което е в сайта е изришно съгласувано с Димана и фирма Пайнер.Тоест свободния достъп до песните го има благодарение на Димана така че би трябвало да сте доволни!
Върнете се в началото Go down
https://dimana.bulgarianforum.net
Sponsored content





ВАЖНО Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ВАЖНО   ВАЖНО Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
ВАЖНО
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
ДИМАНА :: Вашите мнения за Димана-
Идете на: